OKI 42931603 Transfer Belt Original

5.0 (2 anmeldelser)

OKI 42931603 Transfer Belt Original er et overførselsbælte til printere, kompatibelt med modellerne C9600, C9650, C9800 og C9850. Bæltet har en sidekapacitet på 100.000 sider, hvilket reducerer behovet for udskiftning. Det sorte bælte sikrer ensartede og klare udskrifter, og det robuste design mindsker nedetid i miljøer med højt printvolumen. Leveres i enkeltpakning for nem lagerstyring.

OKI 42931603 Transfer Belt Original koster lige nu 2.262 kr. En stigning på 28,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.766 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.766 kr (09. maj 2026) og 2.306 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.262 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
OKI Transportbelt for C9600 C9800 Overførselsbælte for printer
2.262 kr
+ fri fragt
Total: 2.262 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
OKI 42931603 Transfer Belt Original
2.291 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.340 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Oki Transfer Belt C9600/c9800
2.306 kr
Total: 2.306 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
OKI Transfer Bælte C9600/c9650/c9800/c9850, 100000 Sider
2.524 kr
+ fri fragt
Total: 2.524 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: OKI
Kategori: Tonere og inkjetpatroner