OKI 42918915 Cyantoner

Oplev høj kvalitet med OKI's originale 42918915 cyan lasertoner. Designet til C9600 og C9800 printere, sikrer den klare og levende farver med en kapacitet på op til 15.000 sider. Perfekt til professionelle udskrifter, hvor skarphed er afgørende.

OKI 42918915 Cyantoner koster lige nu 1.179 kr. En stigning på 0,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.177 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.177 kr (19. juni 2026) og 1.980 kr (14. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.179 kr hos Tonerland.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
OKI Cyan 15000 sider Toner 42918915
1.179 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.228 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
OKI Tonerkassette cyan 15.000 sider 42918915 Modsvarer: N/A
3.749 kr
Total: 3.749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
OKI 42918915 Toner Lasertoner Cyan
4.074 kr
+ fri fragt
Total: 4.074 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Oki Toner Cyan C9600/c9800
4.744 kr
Total: 4.744 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Oki Toner Cyan C9600/c9800
4.994 kr
Total: 4.994 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: OKI
Kategori: Tonere og inkjetpatroner