Oil of Life MCT olie Ø 500 ml

Oil of Life MCT olie er en økologisk olie udvundet fra kokos, der indeholder medium chain triglycerider. Denne naturlige olie er ideel til brug i smoothies, salater eller som et sundt supplement til din daglige kost. Den er velegnet til dem, der ønsker at booste energi og støtte en aktiv livsstil med naturlige ingredienser.

Oil of Life MCT olie Ø 500 ml koster lige nu 239 kr. En stigning på 3,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 230 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 230 kr (13. maj 2026) og 239 kr (22. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 239 kr hos Ren-velvaereshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
Oil of Life MCT olie Ø, 500ml
239 kr
+ 35 kr fragt
Total: 273 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Livets Olie MCT Olie Ø
268 kr
+ fri fragt
Total: 268 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Helsegrossisten.dk favicon
Helsegrossisten.dk
Oil of Life MCT olie Ø • 500 ml
269 kr
+ 34 kr fragt
Total: 303 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Økologisk-Supermarked favicon
Økologisk-Supermarked
Livets Olie/Oil of Life MCT olie Økologisk 500 ml
289 kr
+ 59 kr fragt
Total: 348 kr
På lager
Leveringstid: Afsendes inden for 1-3 hverdage
Køb nu
Duft og Natur favicon
Duft og Natur
Oil of Life MCT olie Økologisk 500 ml.
300 kr
+ 39 kr fragt
Total: 339 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Oil of life
Kategori: God Pris