OBH Nordica X-FORCE 8.60

4.1 (16 anmeldelser)

OBH Nordica X-FORCE 8.60 er en trådløs støvsuger, der kombinerer fleksibilitet og ydeevne. Med Flex-teknologi kan du nemt rengøre under møbler uden at bøje ryggen. Den lange batteritid på op til 45 minutter sikrer, at du kan klare rengøringen uden afbrydelser.

OBH Nordica X-FORCE 8.60 koster lige nu 2.299 kr. En stigning på 27,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.808 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.808 kr (16. marts 2026) og 2.299 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.299 kr hos SA-Service.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
SA-Service.dk favicon
SA-Service.dk
OBH Nordica Ledningsfri støvsuger X-FORCE 8.60 Plus
2.299 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.348 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
OBH Nordica X-FORCE 8.60 Plus Stickvac
2.350 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.399 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
HvidevareShoppen.dk favicon
HvidevareShoppen.dk
OBH EO9678NO X-Force 8.60 Støvsuger
2.399 kr
+ fri fragt
Total: 2.399 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Kai Berntsen ApS favicon
Kai Berntsen ApS
OBH EO9678NO X-Force 8.60 Stangstøvsuger
2.499 kr
+ 43 kr fragt
Total: 2.542 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: OBH
Kategori: Vand- og støvsugere