OBH Nordica Tiny BLDC Hårtørrer NY7120N0

4.4 (16 anmeldelser)
OBH Nordica Tiny BLDC Hårtørrer NY7120N0
Bedste pris
Stabil pris
499kr
999 krSPAR 50%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

OBH Nordica Tiny BLDC Hårtørrer NY7120N0 er en kompakt og let hårtørrer med en kraftfuld BLDC-motor og ionteknologi, der hjælper med at reducere krus og give ekstra glans. Med en luftstrøm på op til 250 km/t og lav vægt på kun 300 gram er den velegnet til hurtig og effektiv styling, både hjemme og på farten. Hårtørreren har 3 temperatur- og hastighedsindstillinger samt Cool Shot-funktion.

OBH Nordica Tiny BLDC Hårtørrer NY7120N0 koster lige nu 499 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 9,6 % lavere end den højeste registrerede pris på 552 kr. Vores prishistorik bygger på 74 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 499 kr (09. juni 2026) og 552 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 499 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
OBH Nordica Hårtørrer Tiny BLDC HD
499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 538 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
OBH Nordica Tiny Hair Dryer
552 kr
Total: 552 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
HvidevareShoppen.dk favicon
HvidevareShoppen.dk
OBH Nordica Tiny BLDC Hårtørrer NY7120N0
600 kr
+ fri fragt
Total: 600 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
OBH Nordica Styling Tiny Hairdryer
600 kr
+ fri fragt
Total: 600 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Kai Berntsen ApS favicon
Kai Berntsen ApS
OBH Nordica Tiny BLDC Hårtørrer NY7120N0
700 kr
+ fri fragt
Total: 700 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
OBH Nordica Tiny Hairdryer BLDC-motor NY7120N0
999 kr
Total: 999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: OBH Nordica
Kategori: Hårtørrere