OBH Nordica Precision Mix 7713

4.2 (364 anmeldelser)
OBH Nordica Precision Mix 7713
Bedste pris
Stabil pris
399kr
799 krSPAR 50%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

OBH Nordica Precision Mix 7713 er en 2-i-1 stavblender og blender med en kraftig 850-watt motor. Den leveres med en take-away-flaske, så du kan blende smoothies og tage dem med på farten. Sættet inkluderer også en minihakker til grøntsager, et piskeris til æggehvider og en rørekop. Fire smedede stålblade sikrer silkebløde blandinger, og flere hastigheder gør den velegnet til mange opskrifter.

OBH Nordica Precision Mix 7713 koster lige nu 399 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 27,3 % lavere end den højeste registrerede pris på 549 kr. Vores prishistorik bygger på 74 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 399 kr (27. maj 2026) og 549 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 399 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
OBH Nordica Stavblender Precision Mix 7713 850 W
399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 438 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
HvidevareShoppen.dk favicon
HvidevareShoppen.dk
OBH 7713 Stickmixer Precision Mix 2in1
549 kr
+ fri fragt
Total: 549 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Kai Berntsen ApS favicon
Kai Berntsen ApS
OBH 7713 Stickmixer Precision Mix 2in1
559 kr
+ fri fragt
Total: 559 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
OBH Nordica Stavmixer set Precision Mix 850 W 7713
614 kr
Total: 614 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
OBH Nordica Precision Mix
795 kr
Total: 795 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Håndmixer sæt Precision Mix 850 W 7713
799 kr
Total: 799 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: OBH Nordica