OBH Nordica Infiny Force Pro

4.2 (31 anmeldelser)
OBH Nordica Infiny Force Pro
Bedste pris
Faldet 17.3%
559kr
1.449 krSPAR 61%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

OBH Nordica Infiny Force Pro er en kraftfuld stavblender med en 1200-watt motor og fire titaniumbelagte Powelix-blade. Den er perfekt til at blande supper, smoothies og saucer med lethed. Med et ergonomisk håndtag og trinløs hastighedskontrol får du præcis kontrol over dine kulinariske kreationer. Alle aftagelige dele tåler opvaskemaskine, hvilket gør rengøringen enkel.

OBH Nordica Infiny Force Pro koster lige nu 559 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 17,3 % lavere end den højeste registrerede pris på 676 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 559 kr (21. juli 2026) og 676 kr (21. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 559 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
OBH Nordica Stavblender Infiny Force Pro stick mixer set HN95HDS0 1200 W
559 kr
+ 39 kr fragt
Total: 598 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
OBH Nordica Infiny Force Pro stavblender HN95HDS0
676 kr
Total: 676 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
SA-Service.dk favicon
SA-Service.dk
OBH Nordica Stavblender InfinyForce Pro
749 kr
+ 49 kr fragt
Total: 798 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
OBH Nordica Stavmixer set 1200W Infiny For
890 kr
Total: 890 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Stavblender sæt 1200W Infiny Force Pro HN95HDS0
999 kr
Total: 999 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
OBH Nordica InfinityForce Pro Stavblendere
1.449 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.498 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 17.3%

Specifikationer

Mærke: OBH
Kategori: Køkkenmaskiner og blendere
funktioner: Variabel hastighed
type: Blender
watt: 1.200 W