OBH Nordica FO2441S0

4.4 (63 anmeldelser)
OBH Nordica FO2441S0
Bedste pris
Stabil pris
545kr
869 krSPAR 37%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

OBH Nordica FO2441S0 er en kompakt foodprocessor med en kraftig 700 W motor og en skål på 2,4 liter. Den leveres med tilbehør til at hakke, rive, snitte, skære, ælte og piske, hvilket gør den velegnet til mange opgaver i køkkenet. Maskinen har 2 hastigheder samt pulsfunktion, og alle aftagelige dele tåler opvaskemaskine for nem rengøring. Det kompakte design gør den let at opbevare.

OBH Nordica FO2441S0 koster lige nu 545 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 32 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 545 kr (09. maj 2026) og 545 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 545 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
OBH Nordica Køkkenmaskine Easy Force FO2441S0
545 kr
+ 39 kr fragt
Total: 584 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
HvidevareShoppen.dk favicon
HvidevareShoppen.dk
OBH FO2441S0 Easy Force FoodprocessorÂ
549 kr
+ fri fragt
Total: 549 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Kai Berntsen ApS favicon
Kai Berntsen ApS
OBH FO2441S0 Easy Force Foodprocessor
550 kr
+ fri fragt
Total: 550 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
OBH Nordica Matberedare Easy force food processor 700 W white FO2441S0
666 kr
Total: 666 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Foodprocessor Easy force foodprocessor 700 W hvid FO2441S0
869 kr
Total: 869 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: OBH Nordica
Kategori: Køkkenmaskiner og blendere