OBH Nordica Deluxe Waffle Maker Double

3.7 (27 anmeldelser)
OBH Nordica Deluxe Waffle Maker Double
Bedste pris
Stabil pris
510kr
699 krSPAR 27%
hos Teknikproffset DK
På lagerFri fragtLaveste

OBH Nordica Deluxe Waffle Maker Double er et stilfuldt dobbelt vaffeljern i rustfrit stål, der lader dig lave 10 hjertformede vafler på én gang. Det har justerbar temperatur og en praktisk slip-let belægning, hvilket gør det ideelt til både morgenmad og dessert. Saml familien omkring hyggelige stunder med sprøde vafler.

OBH Nordica Deluxe Waffle Maker Double koster lige nu 510 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 3,6 % lavere end den højeste registrerede pris på 529 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 510 kr (11. april 2026) og 529 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 510 kr hos Teknikproffset DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
OBH Nordica Deluxe Double -kaksoisvohvelirauta
510 kr
Total: 510 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
HvidevareShoppen.dk favicon
HvidevareShoppen.dk
OBH 6992 Deluxe Waffle Maker Double
529 kr
+ fri fragt
Total: 529 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Kai Berntsen ApS favicon
Kai Berntsen ApS
OBH 6992 Deluxe Waffle Maker Double
549 kr
+ fri fragt
Total: 549 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
OBH Nordica De Luxe Waffle maker Double Vaffeljern
549 kr
+ 49 kr fragt
Total: 598 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
SA-Service.dk favicon
SA-Service.dk
OBH Nordica vaffeljern De Luxe Waffle maker Double
699 kr
+ 49 kr fragt
Total: 748 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: OBH
Kategori: Vaffeljern