OBH Nordica Blooming Coffee Maker 2411

4.3 (180 anmeldelser)

Oplev en ny dimension af kaffens smag med OBH Nordica Blooming Coffee Maker 2411. Denne kaffemaskine anvender en unik blooming-funktion, der frigiver kuldioxid fra de malede kaffebønner, hvilket løfter kaffens naturlige sødme og aroma. Ideel til daglige kaffestunder, hvor kvalitet og fyldig smag er i højsædet.

OBH Nordica Blooming Coffee Maker 2411 koster lige nu 899 kr. En stigning på 12,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 799 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 799 kr (05. maj 2026) og 899 kr (07. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 899 kr hos Homeshop DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
OBH Nordica Blooming Coffee Maker OBH Kaffemaskine UDG.
899 kr
+ 49 kr fragt
Total: 948 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
HvidevareShoppen.dk favicon
HvidevareShoppen.dk
OBH 2411 Blooming Kaffemaskine
999 kr
+ fri fragt
Total: 999 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Kai Berntsen ApS favicon
Kai Berntsen ApS
OBH 2411 Blooming Kaffemaskine
999 kr
+ fri fragt
Total: 999 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
OBH Nordica Blooming 2411 kaffemaskine
999 kr
Total: 999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
SA-Service.dk favicon
SA-Service.dk
OBH Nordica Kaffemaskine Blooming rustfri stål
1.199 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.248 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 12.5%

Specifikationer

Mærke: OBH
Kategori: Kaffemaskiner