OBH Nordica Björn Axén Tools Magic Style Brush Pro 45mm

4.0 (329 anmeldelser)
OBH Nordica Björn Axén Tools Magic Style Brush Pro 45mm
Bedste pris
Stabil pris
489kr
816 krSPAR 40%
hos NiceHair.dk
På lagerFri fragtLaveste

OBH Nordica Björn Axén Tools Magic Style Brush Pro 45mm er en varmebørste, der gør det nemt at forme, krølle og style håret i ét trin. Den har ioniseringsfunktion, som giver håret glans og modvirker krus. Med to varmetrin kan du tilpasse stylingen efter behov. Den keramiske tourmalin-belægning er skånsom mod håret og sikrer et flot resultat hver gang.

OBH Nordica Björn Axén Tools Magic Style Brush Pro 45mm koster lige nu 489 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 18,4 % lavere end den højeste registrerede pris på 599 kr. Vores prishistorik bygger på 69 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 489 kr (09. maj 2026) og 599 kr (04. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 489 kr hos NiceHair.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
OBH Nordica BAT Magic Style Brush PRO 45 mm 3126
489 kr
+ fri fragt
Total: 489 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
OBH Nordica Björn Axén Tools Magic Style Brush Pro 45mm
504 kr
Total: 504 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
HvidevareShoppen.dk favicon
HvidevareShoppen.dk
OBH 3126 Magic Style Brush Pro 45mm
599 kr
+ fri fragt
Total: 599 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Kai Berntsen ApS favicon
Kai Berntsen ApS
OBH 3126 Magic Style Brush Pro 45mm
599 kr
+ fri fragt
Total: 599 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
OBH Nordica Björn Axén Tools Magic Style Brush PRO 45mm
816 kr
Total: 816 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
OBH Nordica Hårtørrer Björn Axén Tools Magic Style Brush Pro 3126 62 W
816 kr
+ 39 kr fragt
Total: 855 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: OBH Nordica