OBH Nordica Björn Axén Tools Magic Style Brush Pro 38 mm

4.0 (329 anmeldelser)
OBH Nordica Björn Axén Tools Magic Style Brush Pro 38 mm
Bedste pris
Stabil pris
457kr
816 krSPAR 44%
hos NiceHair.dk
På lagerFri fragtLaveste

OBH Nordica Björn Axén Tools Magic Style Brush Pro 38 mm er en varmebørste, der gør det nemt at forme, krølle og style håret i én arbejdsgang. Den keramiske tourmalin-belægning mindsker slitage på håret, mens ioniseringsfunktionen hjælper med at give glans og modvirke krus. Den tre meter lange roterende ledning giver ekstra fleksibilitet under styling.

OBH Nordica Björn Axén Tools Magic Style Brush Pro 38 mm koster lige nu 457 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 16,8 % lavere end den højeste registrerede pris på 549 kr. Vores prishistorik bygger på 74 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 457 kr (01. juli 2026) og 549 kr (16. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 457 kr hos NiceHair.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
OBH Nordica BAT Magic Style Brush PRO 38 mm 3125
457 kr
+ fri fragt
Total: 457 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
OBH Nordica Björn Axén Tools Magic Style Brush Pro 38 mm
509 kr
Total: 509 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
HvidevareShoppen.dk favicon
HvidevareShoppen.dk
OBH 3125 Magic Style Brush Pro 38mm
599 kr
+ fri fragt
Total: 599 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Kai Berntsen ApS favicon
Kai Berntsen ApS
OBH 3125 Magic Style Brush Pro 38mm
599 kr
+ fri fragt
Total: 599 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
OBH Nordica Björn Axén Tools Magic Style Brush PRO 38mm
816 kr
Total: 816 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
OBH Nordica Hårtørrer Björn Axén Tools Magic Style Brush Pro 3125 55 W
816 kr
+ 39 kr fragt
Total: 855 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: OBH Nordica