OBH Nordica Björn Axén Tools Magic Style Brush Pro 30 mm

4.0 (329 anmeldelser)
OBH Nordica Björn Axén Tools Magic Style Brush Pro 30 mm
Bedste pris
Stabil pris
472kr
816 krSPAR 42%
hos Cocopanda DK
På lagerFri fragtLaveste

OBH Nordica Björn Axén Tools Magic Style Brush Pro 30 mm er en varmebørste, der former, krøller og styler håret i ét trin. Den har ioniseringsfunktion, som giver glans og modvirker krus, samt to varmetrin. Børsten er ideel til at skabe definerede krøller og præcis styling, og den keramiske tourmalin-belægning er skånsom mod håret. Perfekt til dig, der ønsker fleksibel og effektiv hårstyling.

OBH Nordica Björn Axén Tools Magic Style Brush Pro 30 mm koster lige nu 472 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 21,2 % lavere end den højeste registrerede pris på 599 kr. Vores prishistorik bygger på 69 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 472 kr (21. maj 2026) og 599 kr (05. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 472 kr hos Cocopanda DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
OBH Nordica Björn Axén Tools Magic Style Brush Pro 30 mm
472 kr
Total: 472 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
OBH Nordica BAT Magic Style Brush PRO 30 mm 3124
519 kr
+ fri fragt
Total: 519 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
HvidevareShoppen.dk favicon
HvidevareShoppen.dk
OBH 3124 Magic Style Brush Pro 30mm
599 kr
+ fri fragt
Total: 599 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Kai Berntsen ApS favicon
Kai Berntsen ApS
OBH 3124 Magic Style Brush Pro 30mm
599 kr
+ fri fragt
Total: 599 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
OBH Nordica Björn Axén Tools Magic Style Brush PRO 30mm
816 kr
Total: 816 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
OBH Nordica Hårtørrer Björn Axén Tools Magic Style Brush Pro 3124 41 W
816 kr
+ 39 kr fragt
Total: 855 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: OBH Nordica