OBH Nordica BAT Airstyler Pro 1200W

2.2 (8 anmeldelser)
OBH Nordica BAT Airstyler Pro 1200W
Bedste pris
Stabil pris
511kr
849 krSPAR 40%
hos Cocopanda DK
På lagerFri fragtLaveste

OBH Nordica BAT Airstyler Pro 1200W er en professionel varmluftsbørste fra Björn Axén Tools by OBH Nordica-serien. Den er udviklet til at give dig komplet styling fra vådt hår til færdige krøller med volumen og naturligt look. Medfølger 3 udskiftelige tilbehør: 2 runde børster og 1 hårbørste. De tilbagetrækkelige pigge sikrer, at krøllerne holder formen, når håret løsnes fra børsten.

OBH Nordica BAT Airstyler Pro 1200W koster lige nu 511 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 20,0 % lavere end den højeste registrerede pris på 639 kr. Vores prishistorik bygger på 69 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 511 kr (21. maj 2026) og 639 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 511 kr hos Cocopanda DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
OBH Nordica BAT Airstyler Pro 1200W
511 kr
Total: 511 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
OBH Nordica BAT Airstyler PRO 1200 W 3588
639 kr
+ fri fragt
Total: 639 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
OBH Nordica Varmluftsborste BAT Airstyler PRO 1200 W
774 kr
Total: 774 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Varmluftsbørste BAT Airstyler PRO 1200 W
849 kr
Total: 849 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: OBH Nordica