Oakley Radar EV Path

4.8 (4 anmeldelser)

Oakley Radar EV Path cykelbriller tilbyder en optimal kombination af stil og funktionalitet. Det matte sorte stel og Prizm Road linser giver et klart udsyn, perfekt til landevejscyklister. Med deres høje linse og ergonomiske pasform får du både komfort og et udvidet synsfelt. Ideelle til alle cykelture i forskellige lysforhold.

Oakley Radar EV Path koster lige nu 1.224 kr. En stigning på 5,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.160 kr. Vores prishistorik bygger på 100 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.160 kr (14. maj 2026) og 1.289 kr (18. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.224 kr hos Cykelpartner.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Cykelpartner.dk favicon
Cykelpartner.dk
Oakley Radar EV Path Prizm Road Cykelbrille Sort/Rød
1.224 kr
+ fri fragt
Total: 1.224 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Oakley Radar® EV Path 9208 920846 38
1.354 kr
Total: 1.354 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Cykelexperten.dk favicon
Cykelexperten.dk
Oakley Radar EV Path MATTE BLACK
1.999 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.038 kr
På lager
Køb nu
Synoptik DK favicon
Synoptik DK
Oakley Radar EV Path 0OO9208 Solbriller Firkantede Sort Spejlede Linser
2.010 kr
Total: 2.010 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 5.0%

Specifikationer

Mærke: Oakley
Kategori: Solbriller