NZXT Kraken 360 Elite V2 RGB Køler

NZXT Kraken 360 Elite RGB Køler er designet til optimal CPU-køling med RGB-lys, der forbedrer både ydeevne og æstetik. Kompatibel med AMD og Intel sockets, tilbyder den effektiv vandkøling i et stilfuldt sort design.

NZXT Kraken 360 Elite V2 RGB Køler koster lige nu 1.966 kr. En stigning på 3,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.899 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.899 kr (27. maj 2026) og 2.339 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.966 kr hos Komplett DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
NZXT Kraken 360 Elite V2 2024 RGB Køler
1.966 kr
Total: 1.966 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
NZXT Kraken Elite 360 RGB kølesystem 1-pack Sort 120 mm
2.037 kr
Total: 2.037 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
NZXT Kraken Elite RGB 360 – væskekølesystem, sort
2.338 kr
Total: 2.338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
NZXT Kraken Elite RGB V2 360 Sort med RGB lys CPU Vandkøling
2.347 kr
+ fri fragt
Total: 2.347 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
NZXT Kraken Elite 360 RGB kølesystem 1-pack Sort 120 mm
2.729 kr
+ fri fragt
Total: 2.729 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: NZXT
Kategori: Computer systemkølingsdele