Nzxt H7 Flow Rgb Midi Tower Sort

Nzxt H7 Flow Rgb Midi Tower kombinerer stil og funktionalitet med sit slanke design og sorte hærdede glas. Det tilbyder effektiv luftstrøm, ideel til overlegen køling. Med en rummelig formfaktor og holdbar SGCC-konstruktion, er det perfekt til dem, der ønsker pålidelighed og nem adgang til porte og tænd/sluk-knap.

Nzxt H7 Flow Rgb Midi Tower Sort koster lige nu 899 kr. En stigning på 5,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 849 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 849 kr (21. april 2026) og 1.008 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 899 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
NZXT H7 Flow RGB All Black Kabinet
899 kr
+ 39 kr fragt
Total: 938 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Nzxt H7 Flow Rgb Midi Tower Sort
1.049 kr
Total: 1.049 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Nzxt H7 Flow Rgb Midi Tower Sort
1.049 kr
Total: 1.049 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
NZXT H7 Flow 2024 RGB Mid Tower
1.249 kr
Total: 1.249 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
NZXT H series H7 Flow RGB Tårn ATX Ingen strømforsyning Sort
1.539 kr
+ fri fragt
Total: 1.539 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: NZXT
Kategori: Computerkomponenter