NZXT H5 Flow

Bedste pris
Faldet 20.3%
499kr
1.119 krSPAR 55%
hos Proshop.dk
På lagerFri fragtLaveste

NZXT H5 Flow er et stilfuldt midt-tower kabinet designet til gamingentusiaster. Med hærdet glas sidepanel kan du fremvise dit system, mens USB 3.2 og Type C porte sikrer moderne tilslutningsmuligheder. Kabinettet understøtter udvidet ATX-motherboards og har plads til effektive kølesystemer.

NZXT H5 Flow koster lige nu 499 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 22,4 % lavere end den højeste registrerede pris på 643 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 499 kr (14. april 2026) og 643 kr (07. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 499 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
NZXT H5 Flow Black Kabinet
499 kr
+ fri fragt
Total: 499 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
NZXT H series H5 Flow Tower Udvidet ATX Sort
599 kr
Total: 599 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
NZXT H5 Flow ATX-kabinet med vindue, sort
797 kr
Total: 797 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
NZXT H5 Flow Mid Tower (sort)
799 kr
Total: 799 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
NZXT H series H5 Flow Tower Udvidet ATX Sort
1.119 kr
+ fri fragt
Total: 1.119 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 20.3%

Specifikationer

Mærke: NZXT
Kategori: Computerkomponenter