NVIDIA RTX A400

5.0 (11 anmeldelser)
NVIDIA RTX A400
Bedste pris
Faldet 6.3%
1.177kr
2.069 krSPAR 43%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Oplev kraftfuld grafikydelse med NVIDIA RTX A400. Udstyret med 4 GB GDDR6 RAM og PCIe 4.0 x8 interface, er dette grafikkort ideelt til krævende visuelle opgaver. Fire Mini DisplayPort-udgange giver fleksibilitet til flere skærmopsætninger, hvilket sikrer en sømløs arbejdsproces.

NVIDIA RTX A400 koster lige nu 1.177 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 11,0 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.323 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.177 kr (16. juli 2026) og 1.323 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.177 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
NVIDIA NVIDIA RTX A400 4GB GDDR6 SDRAM
1.177 kr
Total: 1.177 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
PNY RTX A400 Small Box 4GB GDDR6 RAM Grafikkort
1.445 kr
+ fri fragt
Total: 1.445 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Pny Nvidia A400 4gb Lp Oem 4gb
1.619 kr
Total: 1.619 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Pny Nvidia A400 4gb Lp Oem 4gb
1.749 kr
Total: 1.749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
PNY Graphics Card Nvidia Rtx A400
2.069 kr
+ fri fragt
Total: 2.069 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 6.3%

Specifikationer

Mærke: PNY Technologies
Kategori: Videokort og -adaptere