NUXE Rêve de Miel Ultra Comforting Face Balm

4.8 (1 anmeldelse)

NUXE Rêve de Miel Ultra Comforting Face Balm er en nærende dagcreme, der er perfekt til sart eller tør hud. Med sin cremede balm konsistens lindrer den effektivt selv de mest tørre og sensitive hudtyper, og efterlader huden beroliget og gennemfugtet.

NUXE Rêve de Miel Ultra Comforting Face Balm koster lige nu 179 kr. En stigning på 11,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 161 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 161 kr (17. marts 2026) og 179 kr (09. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 179 kr hos Hobbix.

Ofte stillede spørgsmål

Sammenlign priser

Bedste pris
Hobbix favicon
Hobbix
Nuxe paris réve de miel ultra comforting face balm 50ml
179 kr
+ 49 kr fragt
Total: 228 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
Nuxe Reve de miel Ultra Comforting Face Balm, 50ml.
218 kr
+ 35 kr fragt
Total: 252 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
NUXE Reve de Miel Ultra Comforting Face Balm 50 ml
230 kr
+ 39 kr fragt
Total: 269 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
NUXE Rêve de Miel Ultra Comfortable Face Balm
272 kr
+ fri fragt
Total: 272 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Nuxe Reve de Miel Ultra Comforting Face Balm 50ml
309 kr
Total: 309 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Stylingagenten DK favicon
Stylingagenten DK
Nuxe Reve de Miel Ultra Comforting Face Balm 50ml
369 kr
Total: 369 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: nuxe
Kategori: Hudpleje
beholdertype: Rør
duft: Almond, Coconut
form: Creme
ingrediens: Argan, Ceramid, Honning, Macadamia, Sheasmør