Nuxe Merveillance Expert Night Cream

Nuxe Merveillance Expert Night Cream er en effektiv natcreme, der forfiner din hud natten over. Med koncentreret mikroalgeolie hjælper den med at reducere synligheden af fine linjer, og giver din hud en fyldigere og fastere fornemmelse. Forkæl din hud med en blød og regenereret følelse, hver morgen du vågner.

Nuxe Merveillance Expert Night Cream koster lige nu 207 kr. En stigning på 5,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 196 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 196 kr (11. juli 2026) og 223 kr (13. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 207 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Nuxe Lift Night Cream 50 ml
207 kr
+ 39 kr fragt
Total: 246 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Nuxe Merveillance Lift Concentrated Night Cream 50 ml All skin Types
218 kr
Total: 218 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Nuxe Merveillance Lift Night Cream 50 ml
329 kr
+ 39 kr fragt
Total: 368 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
Merveillance LIFT Concentrated Night Cream, 50ml.
331 kr
+ 35 kr fragt
Total: 365 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
NUXE Merveillance Lift Night Cream
440 kr
+ fri fragt
Total: 440 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu

Prishistorik

Steget 5.6%

Specifikationer

Mærke: nuxe
Kategori: Hudpleje