Nova sengerand til tremmeseng

Bedste pris
Faldet 20.0%
240kr
600 krSPAR 60%
hos Babysam.dk
På lagerLaveste

Nova sengerand i eg til tremmeseng er den perfekte løsning til småbørnsforældre. Sengeranden sikrer, at dit barn sover trygt og sikkert fra fødslen og mange år frem. Den er holdbar og designet til at følge med, når dit barn vokser.

Nova sengerand til tremmeseng koster lige nu 240 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 46,7 % lavere end den højeste registrerede pris på 449 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 240 kr (18. juli 2026) og 449 kr (09. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 240 kr hos Babysam.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Babysam.dk favicon
Babysam.dk
Nova sengehest til tremmeseng, eg
240 kr
+ 49 kr fragt
Total: 289 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Flexa Sengehest Til Tremmeseng 107 cm Eg
580 kr
+ fri fragt
Total: 580 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
KÆRE BØRN - Alt til dit barn favicon
KÆRE BØRN - Alt til dit barn
Flexa Nova Sengehest T/tremmeseng Oak
600 kr
+ fri fragt
Total: 600 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 20.0%

Specifikationer

Mærke: FLEXA
Kategori: God Pris