Nothing Phone 3a Pro

4.8 (856 anmeldelser)

Nothing Phone 3a Pro kombinerer stilrent design med avanceret teknologi. Med en imponerende 6.77" AMOLED-skærm og kraftfuld ydelse fra 12GB RAM og 256GB lagerplads, leverer denne 5G smartphone en flydende brugeroplevelse. Tag fantastiske billeder med det tredobbelte 50MP kamera og nyd lang batterilevetid, der holder trit med din dag.

Nothing Phone 3a Pro koster lige nu 2.995 kr. En stigning på 4,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.873 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.873 kr (20. april 2026) og 3.436 kr (07. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.995 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Nothing Phone Pro 6.77" 256GB Sort
2.995 kr
Total: 2.995 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Nothing Phone Pro 256GB/12GB Sort
3.199 kr
+ fri fragt
Total: 3.199 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Nothing Phone Pro 6.77 256GB Sort
3.529 kr
+ fri fragt
Total: 3.529 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Nothing Phone Pro 12+256GB
3.699 kr
Total: 3.699 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Nothing Phone Pro-telefon, 256/12 GB, sort
3.941 kr
Total: 3.941 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Nothing
Kategori: Mobiltelefoner