Nothing CMF Watch Pro 2

Nothing CMF Watch Pro 2 er et smartwatch med 1,32-tommer AMOLED-skærm, der giver klare og farverige billeder. Uret har udskifteligt bezel-design og over 100 tilpasselige urskiver, så du kan personliggøre udseendet. Det understøtter Bluetooth-opkald med AI-støjreduktion og tilbyder 120 sportstilstande samt automatisk aktivitetsgenkendelse. Indbygget multi-system GPS sikrer præcis sporing, og sundhedsfunktioner som pulsmåling, søvn-, stress- og SpO₂-overvågning giver dig et godt overblik over dit helbred. Uret har op til 11 dages batteritid og er IP68-klassificeret.

Nothing CMF Watch Pro 2 koster lige nu 395 kr. En stigning på 13,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 349 kr. Vores prishistorik bygger på 74 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 349 kr (29. maj 2026) og 559 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 395 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
CMF Watch Pro 2 Grå SmartWatch
395 kr
Total: 395 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
CMF Watch Pro 2 Grå SmartWatch
519 kr
+ fri fragt
Total: 519 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Nothing Cmf Watch Pro 2 Askegrå
599 kr
Total: 599 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
CMF Watch Pro 2 by Nothing 45mm GPS
599 kr
Total: 599 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
CMF by Nothing Watch Pro 2 Ash Grey
599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 638 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Nothing