Nordtronic Spotless Pro

Bedste pris
Stabil pris
893kr
1.245 krSPAR 28%
hos WATTOO.DK
På lagerLaveste

Nordtronic Spotless Pro er en effektiv støvopsamler designet til brug med hulsave fra 32 mm til 127 mm. Den gør arbejdet med montering af indbygningsspots renere ved at samle gips, puds og støv, så du slipper for beskidt arbejde. Takket være den nemme montering med clips er den ideel til både professionelle håndværkere og gør-det-selv entusiaster.

Nordtronic Spotless Pro koster lige nu 893 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 893 kr (30. marts 2026) og 893 kr (30. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 893 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Nordtronic Spotless Pro stvfang til hulbor
893 kr
+ 39 kr fragt
Total: 932 kr
På lager
Leveringstid: Ukendt
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Nordtronic Spotless PRO Støvopsamler 127mm
964 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.003 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
Spotless Pro støvopsamler til hulsav
1.002 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.051 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Nordtronic Spotless Pro støvfanger
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Spotless Pro Støvopsamler
1.245 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.324 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Nordtronic
Kategori: Bor tilbehør