Nordtronic Low Profile Flexible G2

Nordtronic Low Profile Flexible G2 er en alsidig indbygningsspot, der kombinerer elegant design med funktionalitet. Med en farvetemperatur på 3000K og en indbygget driver passer den perfekt til både inden- og udendørs brug. Spotten er godkendt til installation i isolering og brændbare materialer, hvilket gør den til en sikker og stilfuld belysningsløsning.

Nordtronic Low Profile Flexible G2 koster lige nu 189 kr. En stigning på 26,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 149 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 149 kr (03. maj 2026) og 243 kr (19. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 189 kr hos BilligVVS DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Nordtronic Low Profile Flexible G2 indbygningsspot, Ø7,5 cm, hvid, 3000K
189 kr
+ 39 kr fragt
Total: 228 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Nordtronic Low Profile Flexible G2 indbygningsspot, Ø7,5 cm, hvid, 3000K
219 kr
+ 39 kr fragt
Total: 258 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Nordtronic Low Profile Flexible G2 indbygningsspot 75 3000K, 460lm, inkl. driver, Hvid / Inden- og udendrs
219 kr
+ 39 kr fragt
Total: 258 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Nordtronic Low Profile Flexible G2 indbygningsspot, Ø7,5 cm, hvid, 3000K
239 kr
+ 39 kr fragt
Total: 278 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Nordtronic Low Profile Flexible G2 indbygningsspot, Ø7,5 cm, hvid, 3000K
239 kr
+ 39 kr fragt
Total: 278 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Low Profile Flexible G2 Ø75 3K Mh Driv
239 kr
+ 64 kr fragt
Total: 303 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Nordtronic Low Profile Flexible G2 indbygningsspot, Ø7,5 cm, hvid, 3000K
249 kr
+ 39 kr fragt
Total: 288 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Nordtronic Low Profile Flexible G2 Ø75 med driver, 6W, 3000K, mat hvid
320 kr
+ 39 kr fragt
Total: 359 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Low Profile Flexible G2 Ø75 3000K m/driver, mat hvid, rund, ind & ude
346 kr
+ 79 kr fragt
Total: 425 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 13.9%

Specifikationer

Mærke: Nordtronic
Kategori: Hjem og have