Nordlux Smart Deko E27 G200

Nordlux Smart Deko E27 G200 er en dekorativ globe filamentpære med E27 fatning og røgfarvet glas. Pæren udsender et varmt hvidt lys og kan styres via Nordlux Smart app eller fjernbetjening, hvilket gør det nemt at tilpasse belysningen til stemningen i rummet. Det croissant-formede lyskildedesign bidrager til et unikt udtryk og hyggelig atmosfære.

Nordlux Smart Deko E27 G200 koster lige nu 449 kr. En stigning på 3,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 435 kr. Vores prishistorik bygger på 70 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 435 kr (18. juni 2026) og 529 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 449 kr hos LavprisEl.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
Nordlux Smart Deko E27 globe filamentpære, 4,7W, røgfarvet, Ø20 cm
449 kr
+ 39 kr fragt
Total: 488 kr
På lager
Leveringstid: 4-5 dage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Nordlux Smart Deko E27 globepære, 2200K, 4,7W, Ø20 cm
479 kr
+ 39 kr fragt
Total: 518 kr
På lager
Leveringstid: 4-5 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Nordlux Smart Deko E27 globepære, 2200K, 4,7W, Ø20 cm
519 kr
+ 39 kr fragt
Total: 558 kr
På lager
Leveringstid: 4-5 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Nordlux Smart Deco
536 kr
+ 39 kr fragt
Total: 575 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Nordlux Smart E27 G200 Deco 1800 Kelvin
600 kr
+ 49 kr fragt
Total: 649 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Nordlux Smart Deko E27 globe filamentpære, 4,7W, røgfarvet, Ø20 cm
635 kr
+ 39 kr fragt
Total: 674 kr
På lager
Leveringstid: 4-5 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Nordlux