Nordlux Oja 60

4.8 (10 anmeldelser)

Nordlux Oja 60 er en elegant og ultratynd loftlampe, perfekt til moderne indretninger. Med sin 3-trins dæmpbare LED-teknologi kan du justere lyset efter dine behov. Dens kompakte design og IP20 rating gør den velegnet til brug i tørre indendørs rum. Skab den ideelle atmosfære med denne stilrene belysningsløsning.

Nordlux Oja 60 koster lige nu 439 kr. En stigning på 7,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 409 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 409 kr (18. juni 2026) og 559 kr (09. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 439 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Nordlux Oja plafond, 3-trins-dæmp, 2700K, hvid, Ø60 cm
439 kr
+ 40 kr fragt
Total: 479 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Nordlux Oja plafond, 2700K, hvid, Ø60 cm
519 kr
+ 40 kr fragt
Total: 559 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Nordlux Oja loftlampe 60 cm, Rund, IP20, 3200lm, Hvid, 3-step farvetemperatur
559 kr
+ 39 kr fragt
Total: 598 kr
På lager
Leveringstid: 3-4 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Nordlux Oja plafond, 3-trins-dæmp, 2700K, hvid, Ø60 cm
639 kr
+ 40 kr fragt
Total: 679 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Nordlux Oja plafond, 3-trins-dæmp, 2700K, hvid, Ø60 cm
639 kr
+ 40 kr fragt
Total: 679 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Nordlux Oja plafond, 2700K, hvid, Ø60 cm
699 kr
+ 40 kr fragt
Total: 739 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Nordlux Oja 60 plafond med 3-step dæmp, 2700K, IP20, hvid
764 kr
+ 39 kr fragt
Total: 803 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Nordlux Oja 60 Ip20 2700K Step-Dim Loftlampe Hvid
870 kr
+ 49 kr fragt
Total: 919 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 7.3%

Specifikationer

Mærke: Nordlux
Kategori: Loftslampebeslag
finish: Hvid, Sort
pæretype: LED