Nordlux Malte udendørs væglampe

Nordlux Malte udendørs væglampe er en stilfuld og holdbar løsning til belysning af dine udendørs områder. Fremstillet i galvaniseret stål, kombinerer denne lampe et moderne, industrielt design med funktionalitet, der passer perfekt ved hoveddøren eller på terrassen.

Nordlux Malte udendørs væglampe koster lige nu 499 kr. En stigning på 16,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 429 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 429 kr (14. maj 2026) og 499 kr (09. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 499 kr hos Homeshop DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Nordlux Malte Væglampe Galvaniseret Stål
499 kr
+ 49 kr fragt
Total: 548 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Nordlux Malte udendørs væglampe, halvlukket
529 kr
+ 39 kr fragt
Total: 568 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Nordlux Malte udendørs væglampe, halvlukket
559 kr
+ 39 kr fragt
Total: 598 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Nordlux Malte udendørs væglampe, halvlukket
569 kr
+ 39 kr fragt
Total: 608 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Nordlux Malte udendørs væglampe, halvlukket
599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Nordlux Malte udendørs væglampe med halvskærm, galvaniseret
667 kr
+ 39 kr fragt
Total: 706 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Malte vglampe med halvskrm, 1 x E27 maks. 60W, galvaniseret Nordlux
687 kr
+ 39 kr fragt
Total: 726 kr
På lager
Leveringstid: 3-4 dage
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Nordlux Malte udendørs væglampe stål : Erling Christensen Møbler
800 kr
+ fri fragt
Total: 800 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 2.9%

Specifikationer

Mærke: Nordlux
Kategori: Belysning