Nordlux Fold 10 Væglampe Sort

Bedste pris
Stabil pris
599kr
749 krSPAR 20%
hos Lamper.dk
På lagerFri fragtLaveste

Nordlux Fold 10 væglampe er en stilren udendørs lampe i sort, der giver mulighed for både opad- og nedadgående belysning. Med integreret LED og tre forskellige lyseffekter sikrer Fold 10 et hvidt, klart lys, der modstår vind og vejr. Perfekt til at skabe en hyggelig atmosfære ved indgangspartier eller på terrassen.

Nordlux Fold 10 Væglampe Sort koster lige nu 599 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 2,3 % lavere end den højeste registrerede pris på 613 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 599 kr (16. juni 2026) og 613 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 599 kr hos Lamper.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
Fold 10 udendørs væglampe LED, sort
599 kr
+ fri fragt
Total: 599 kr
På lager
Leveringstid: Udsolgt
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Fold 10 udendrs vglampe, LED, slim, sort Nordlux
613 kr
+ 39 kr fragt
Total: 652 kr
På lager
Leveringstid: 3-4 dage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
Fold 10 væg, 2x3,5W, 3000K, sort
705 kr
+ 49 kr fragt
Total: 754 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Nordlux Fold 10 Væglampe Sort
749 kr
+ 49 kr fragt
Total: 798 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Nordlux
Kategori: Væglampebeslag