Nordlux Fold 10

4.3 (12 anmeldelser)

Nordlux Fold 10 er en elegant udendørs væglampe designet af Henrik Bønnelycke. Inspireret af et foldet papir, tilbyder den et minimalistisk design med integreret LED, der giver et klart, hvidt lys. Med mulighed for at lyse både opad og nedad, er den ideel til stilfuld og funktionel udendørsbelysning.

Nordlux Fold 10 koster lige nu 549 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 21,5 % lavere end den højeste registrerede pris på 699 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 549 kr (19. april 2026) og 699 kr (06. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 549 kr hos Hobbix.

Sammenlign priser

Bedste pris
Hobbix favicon
Hobbix
Nordlux lampe fold 10 2108857 corten
549 kr
+ 49 kr fragt
Total: 598 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
Fold 10 udendørs væglampe LED, corten
749 kr
+ fri fragt
Total: 749 kr
På lager
Leveringstid: Fra 1 - 3 hverdage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Nordlux Fold 10 udendørs væglampe, corten
749 kr
+ 39 kr fragt
Total: 788 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Nordlux Fold 10 udendørs væglampe, corten
799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 838 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Fold 10 udendrs vglampe, LED, slim, corten Nordlux
928 kr
+ 39 kr fragt
Total: 967 kr
På lager
Leveringstid: 3-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Nordlux
Kategori: Væglampebeslag