Nordlux Ellen bordlampe

4.7 (170 anmeldelser)

Nordlux Ellen bordlampe kombinerer elegance og funktionalitet. Med sit tidløse design i stål passer den perfekt til både natbordet og skænken, hvilket skaber en behagelig atmosfære i ethvert rum.

Nordlux Ellen bordlampe koster lige nu 379 kr. En stigning på 8,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 349 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 349 kr (17. april 2026) og 379 kr (10. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 379 kr hos LampeGuru.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Nordlux Ellen bordlampe, børstet stål
379 kr
+ 39 kr fragt
Total: 418 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
Ellen 20 bordlampe, børstet stål
407 kr
+ fri fragt
Total: 407 kr
På lager
Leveringstid: Fra 1 - 3 hverdage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Nordlux Ellen bordlampe, børstet stål
409 kr
+ 39 kr fragt
Total: 448 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Nordlux Ellen 20 bordlampe, børstet stål
466 kr
+ 39 kr fragt
Total: 505 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Nordlux Ellen design bordlampe, E14, 40W, brstet stl, 41,5 cm Nordlux
506 kr
+ 39 kr fragt
Total: 545 kr
På lager
Leveringstid: 3-4 dage
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Nordlux Ellen bordlampe Stål : Erling Christensen Møbler
550 kr
+ fri fragt
Total: 550 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Nordlux
Kategori: Belysning