Nordlux Bretagne pendel

Bedste pris
Stabil pris
449kr
799 krSPAR 44%
hos Homeshop DK
På lagerLaveste

Nordlux Bretagne pendel er en elegant lampe med en flerlagsskærm i metal, der giver et blødt og behageligt lys. Ideel til moderne hjem, hvor stil og funktion går hånd i hånd. Lampen måler 38 cm i diameter og passer perfekt over spisebordet eller i stuen for en klassisk indretning.

Nordlux Bretagne pendel koster lige nu 449 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 449 kr (08. april 2026) og 449 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 449 kr hos Homeshop DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Nordlux Pendel Bretagne 38 G9 39489910
449 kr
+ 49 kr fragt
Total: 498 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Nordlux Bretagne pendel, grå
639 kr
+ 39 kr fragt
Total: 678 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Nordlux Bretagne pendel, grå
709 kr
+ 39 kr fragt
Total: 748 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Nordlux Bretagne, Pendel, Gr, Metal, 38 cm Diameter, 17 cm Hjde
736 kr
+ 39 kr fragt
Total: 775 kr
På lager
Leveringstid: 3-4 dage
Køb nu
SELTA favicon
SELTA
BRETAGNE PENDEL 38 GRÅ 39489910 SKARP PRIS
799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 838 kr
På lager
Leveringstid: 2-14 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Nordlux
Kategori: Belysning