Nordlux Arki udendørs væglampe

Nordlux Arki udendørs væglampe er skabt af Bønnelycke MDD og kombinerer minimalistisk design med funktionalitet. Lampen er fremstillet i sortlakeret galvaniseret stål og er ideel til at oplyse indkørsler eller indgangspartier. Dens tidløse stil passer perfekt til moderne såvel som klassiske hjem.

Nordlux Arki udendørs væglampe koster lige nu 749 kr. En stigning på 23,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 607 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 607 kr (16. juni 2026) og 749 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 749 kr hos BilligVVS DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Nordlux Arki udendørs væglampe, sort, Ø20 cm
749 kr
+ 39 kr fragt
Total: 788 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
Greenline favicon
Greenline
Nordlux Arki udendørs væglampe, sort, Ø20 cm
749 kr
+ 39 kr fragt
Total: 788 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Nordlux Arki 20 Væglampe Sort
749 kr
+ 49 kr fragt
Total: 798 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Nordlux Arki udendørs væglampe, sort, Ø20 cm
759 kr
+ 39 kr fragt
Total: 798 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Nordlux Arki udendørs væglampe, sort, Ø20 cm
809 kr
+ 39 kr fragt
Total: 848 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
Arki 20 udendørs væglampe, sort
847 kr
+ fri fragt
Total: 847 kr
På lager
Leveringstid: Udsolgt
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Nordlux Arki Outdoor udendørs væglampe, sort
994 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.033 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Nordlux
Kategori: Væglampebeslag