Nordlux Arki 100 Havelampe

Nordlux Arki 100 havelampe kombinerer det bedste fra minimalistisk design med klassisk arkitektlampe-inspiration. Designet af Bønnelycke MDD, er lampen udført i galvaniseret stål, hvilket sikrer en holdbar konstruktion. Perfekt til belysning i haven, hvor den tilføjer et stilfuldt og funktionelt element.

Nordlux Arki 100 Havelampe koster lige nu 999 kr. En stigning på 6,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 935 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 935 kr (30. marts 2026) og 999 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 999 kr hos BilligVVS DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Nordlux Arki havelampe, galvaniseret stål
999 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.039 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
Arki 100 havelampe E27, galvaniseret
1.042 kr
+ fri fragt
Total: 1.042 kr
På lager
Leveringstid: Udsolgt
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Arki 100 udendrs bedlampe, E27, galvaniseret stl Nordlux
1.042 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.081 kr
På lager
Leveringstid: 3-4 dage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Nordlux Arki havelampe, galvaniseret stål
1.099 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.139 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Nordlux Arki havelampe, galvaniseret stål
1.099 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.139 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Nordlux Arki havelampe, galvaniseret stål
1.199 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.239 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Nordlux Arki 100 Havelampe, Galvaniseret stål
1.300 kr
+ fri fragt
Total: 1.300 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 6.8%

Specifikationer

Mærke: Nordlux
Kategori: Havelamper