Nordlux Arki 100 havelampe

4.5 (2 anmeldelser)

Nordlux Arki 100 havelampe, designet af Bønnelycke MDD, er en stilren og holdbar lampe til udendørs brug. Den kuppellignende skærm og rustikke materialer passer perfekt til moderne haver og indkørsler.

Nordlux Arki 100 havelampe koster lige nu 979 kr. En stigning på 18,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 830 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 830 kr (26. april 2026) og 979 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 979 kr hos LavprisEl.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
Nordlux Arki havelampe, sort
979 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.019 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Nordlux Arki 100 Havelampe Sort
999 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.048 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
Arki 100 havelampe E27, sort
1.042 kr
+ fri fragt
Total: 1.042 kr
På lager
Leveringstid: Udsolgt
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Arki 100 udendrs bedlampe, E27, sort Nordlux
1.042 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.081 kr
På lager
Leveringstid: 3-4 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Nordlux Arki havelampe, sort
1.055 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.095 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Nordlux Arki havelampe, sort
1.099 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.139 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Nordlux Arki havelampe, sort
1.199 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.239 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Nordlux Arki 100 havelampe sort
1.300 kr
+ fri fragt
Total: 1.300 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 8.9%

Specifikationer

Mærke: Nordlux
Kategori: Havelamper