Nordlux Aludra

Bedste pris
Stabil pris
549kr
709 krSPAR 23%
hos Homeshop DK
På lagerLaveste

Nordlux Aludra er en udendørs væglampe designet af Jacob Jensen Design. Lampen kombinerer et skulpturelt og moderne udtryk med funktionelt lys, hvilket gør den velegnet til indgangspartier, terrasser eller gårdhaver. Den seaside sorte version er en del af Nordlux' populære udendørslamper og tilfører både æstetik og stemning til dine udendørsområder.

Nordlux Aludra koster lige nu 549 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 70 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 549 kr (09. maj 2026) og 549 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 549 kr hos Homeshop DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Nordlux Væglampe Aludra 2118011203
549 kr
+ 49 kr fragt
Total: 598 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
Aludra udendørs væglampe, seaside sort
659 kr
+ fri fragt
Total: 659 kr
På lager
Leveringstid: Fra 1 - 3 hverdage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Nordlux Aludra udendørs væglampe, sort
659 kr
+ 39 kr fragt
Total: 698 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Nordlux Aludra udendørs væglampe, sort
709 kr
+ 39 kr fragt
Total: 748 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Aludra Seaside vglampe, sort Nordlux
709 kr
+ 39 kr fragt
Total: 748 kr
På lager
Leveringstid: 3-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Nordlux