Nordlux Aludra 2118011261

Nordlux Aludra 2118011261 er en udendørs væglampe i metallisk brun, designet af Jacob Jensen Design. Lampen har et moderne og skulpturelt udtryk, der skaber en smuk effekt af lys og skygge. Den er velegnet til udendørsområder, hvor både æstetik og funktionalitet ønskes kombineret. Aludra-serien findes i flere farvevarianter og er en del af Nordlux' udvalg af udendørslamper.

Nordlux Aludra 2118011261 koster lige nu 549 kr. En stigning på 14,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 479 kr. Vores prishistorik bygger på 70 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 479 kr (18. maj 2026) og 549 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 549 kr hos Homeshop DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Nordlux Væglampe Aludra 2118011261
549 kr
+ 49 kr fragt
Total: 598 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Nordlux Aludra udendørs væglampe, brun
609 kr
+ 39 kr fragt
Total: 648 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Nordlux Aludra udendørs væglampe, brun
639 kr
+ 39 kr fragt
Total: 678 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
Aludra udendørs væglampe, seaside metallisk brun
697 kr
+ fri fragt
Total: 697 kr
På lager
Leveringstid: Udsolgt
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Aludra Seaside vglampe, metallisk brun Nordlux
765 kr
+ 39 kr fragt
Total: 804 kr
På lager
Leveringstid: 3-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Nordlux