NORDIC WINTER LIFA kunstigt juletræ

Bedste pris
Stabil pris
779kr
1.199 krSPAR 35%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Oplev julens magi med det luksuriøse LIFA kunstige juletræ fra NORDIC WINTER. Træet er lavet af et holdbart mix af PE og PVC, der sikrer et naturtro udseende og en lang levetid. Med en højde på 150 cm og indbyggede LED-lys samt en stabil stjernetop, er det let at skabe en festlig atmosfære i hjemmet.

NORDIC WINTER LIFA kunstigt juletræ koster lige nu 779 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 779 kr (30. marts 2026) og 779 kr (30. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 779 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
NORDIC WINTER Christmas tree artificial PE/PVC 150x106 cm LIFA class A+
779 kr
+ 39 kr fragt
Total: 818 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Nordic Winter Lifa kunstigt juletræ med lys, 150 x 106 cm
889 kr
+ 40 kr fragt
Total: 929 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Haveglad.dk favicon
Haveglad.dk
Kunstigt juletræ med LED lys og stjerne,LIFA 150x106 cm
923 kr
+ 69 kr fragt
Total: 992 kr
På lager
Leveringstid: 1-5 hverdage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Nordic Winter Lifa kunstigt juletræ med lys, 150 x 106 cm
929 kr
+ 40 kr fragt
Total: 969 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Juletræ kunstig PE/PVC LIFA, Klasse A+, 150x106 cm m/LED og stjerne NORDIC WINTER
945 kr
+ 49 kr fragt
Total: 994 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Nordic Winter Lifa kunstigt juletræ med lys, 150 x 106 cm
949 kr
+ 40 kr fragt
Total: 989 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Nordic Winter Lifa kunstigt juletræ med lys, 150 x 106 cm
989 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.029 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Nordic Winter Lifa kunstigt juletræ med lys, 150 x 106 cm
989 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.029 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
Juletræ kunstig PE/PVC LIFA, Klasse A+, m/LED og stjerne,mix, 4 størrelser 150 x 106 cm
1.199 kr
+ fri fragt
Total: 1.199 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: NORDIC WINTER
Kategori: Hjem og have