NORDIC WINTER Kunstigt lærketræ 120 cm

Bedste pris
Stabil pris
430kr
965 krSPAR 55%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Dette dekorative kunstige lærketræ bringer vintermagi indendørs med sneeffekt og indbyggede LED-lys. Placeret i en sort potte, det er nemt at flytte og passer perfekt til juleudsmykningen. Tilsluttes nemt til 230 volt og kan genbruges år efter år.

NORDIC WINTER Kunstigt lærketræ 120 cm koster lige nu 430 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 430 kr (08. april 2026) og 430 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 430 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
NORDIC WINTER Artificial larch tree in pot 120 cm w/snow and lights
430 kr
+ 39 kr fragt
Total: 469 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Nordic Winter kunstigt lærketræ med lys
519 kr
+ 40 kr fragt
Total: 559 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Nordic Winter kunstigt lærketræ med lys
519 kr
+ 40 kr fragt
Total: 559 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Lærketræ kunstigt i potte NORDIC WINTER 120 cm med sne og lys 780-017
549 kr
+ 49 kr fragt
Total: 598 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
Kunstigt lærketræ i potte 120 cm med sne og lys
595 kr
+ 49 kr fragt
Total: 644 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Nordic Winter kunstigt lærketræ med lys
852 kr
+ 40 kr fragt
Total: 892 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Nordic Winter kunstigt lærketræ med lys
959 kr
+ 40 kr fragt
Total: 999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Nordic Winter kunstigt lærketræ med lys
965 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.005 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: NORDIC WINTER
Kategori: Hjem og have