Nordic Play Sandkasse WPC 24x120x120 cm

Bedste pris
Stabil pris
1.850kr
2.479 krSPAR 25%
hos Bolig & Haven
På lagerFri fragtLaveste

Nordic Play sandkassen er lavet i holdbart komposit med praktiske siddebrædder. Den leveres usamlet med komplet samlevejledning og skruer. Et sandkassenet samt 240 kg kvartssand medfølger, hvilket gør den klar til brug og sikrer mange timers sjov i haven.

Nordic Play Sandkasse WPC 24x120x120 cm koster lige nu 1.850 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.850 kr (08. april 2026) og 1.850 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.850 kr hos Bolig & Haven.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
Nordic Play - Sandkasse med sæde 24 x 120 x 120 cm WPC inkl. net og 240 kg sand
1.850 kr
+ fri fragt
Total: 1.850 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Haveglad.dk favicon
Haveglad.dk
Sandkasse i komposit 24 x 120 x 120 cm inkl. net og 240 kg sand
1.850 kr
+ 600 kr fragt
Total: 2.450 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Nordic Play Sandkasse Wpc 24x120x120cm Inkl. Net Og 240 Kg Sand
2.479 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.528 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Nordic Play
Kategori: Sandkasser