Nordic Play Sandkasse Lærketræ 150 x 150 cm

Bedste pris
Stabil pris
713kr
799 krSPAR 11%
hos Haveglad.dk
På lagerLaveste

Invitér til timevis af sjov med Nordic Play sandkassen, lavet af robust ubehandlet lærketræ. Med en rummelig størrelse på 150 x 150 cm er der god plads til, at flere børn kan lege samtidigt. Perfekt til kreative udendørsaktiviteter, hvor forældre også kan deltage.

Nordic Play Sandkasse Lærketræ 150 x 150 cm koster lige nu 713 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 10,8 % lavere end den højeste registrerede pris på 799 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 713 kr (05. juni 2026) og 799 kr (12. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 713 kr hos Haveglad.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Haveglad.dk favicon
Haveglad.dk
Sandkasse i lærketræ 150 x 150 cm
713 kr
+ 139 kr fragt
Total: 852 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Nordic Play Sandkasse lærk 150 x 150 cm
798 kr
+ 99 kr fragt
Total: 897 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
Nordic Play Sandkasse 150x150 cm Lærketræ Ubehandlet
799 kr
+ 49 kr fragt
Total: 848 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Nordic Play
Kategori: Sandkasser