NORDIC PLAY Lamborghini Aventador Elbil

Bedste pris
Stabil pris
1.799kr
3.299 krSPAR 45%
hos Bolig & Haven
På lagerFri fragtLaveste

Nyd en autentisk kørefornemmelse med NORDIC PLAY Lamborghini Aventador elbil. Med sit skinnende orange design, EVA hjul og lædersæde tilbyder denne licenserede elbil en realistisk og spændende oplevelse for børn. Perfekt til timer af sjov og leg i friske omgivelser.

NORDIC PLAY Lamborghini Aventador Elbil koster lige nu 1.799 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.799 kr (08. april 2026) og 1.799 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.799 kr hos Bolig & Haven.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
Nordic Play Elbil Lamborghini Aventador, Nordic Play Speed 12V, Orange, fra 3 år
1.799 kr
+ fri fragt
Total: 1.799 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Nordic Play Elbil Lamborghini Aventador Premium
2.005 kr
+ fri fragt
Total: 2.005 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Haveglad.dk favicon
Haveglad.dk
NORDIC PLAY Speed elbil Lamborghini Aventador med EVA hjul og lædersæde, 12V, Orange
2.300 kr
+ 349 kr fragt
Total: 2.649 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Elbil Lamborghini Aventador, NORDIC PLAY Speed 12V, Orange 805-684
3.299 kr
+ fri fragt
Total: 3.299 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: NORDIC PLAY Speed
Kategori: Elkøretøjer til børn