Nordic Naturals Arctic Cod Liver Oil

Nordic Naturals Arctic Cod Liver Oil med appelsinsmag leverer ren fiskeolie fremstillet fra arktisk torskelever. Denne olie, rig på EPA og DHA, støtter normal hjerte- og hjernefunktion. Destilleret uden syntetiske tilsætninger, sikre smag og renhed med et frisk pift af appelsin.

Nordic Naturals Arctic Cod Liver Oil koster lige nu 479 kr. En stigning på 14,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 419 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 419 kr (18. april 2026) og 479 kr (03. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 479 kr hos Helsebixen.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Nordic Naturals Torskelevertran m. appelsin Cod liver oil
479 kr
+ fri fragt
Total: 479 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
Nordic Naturals Arctic Cod Liver Oil, appelsinsmag, 473ml.
505 kr
+ fri fragt
Total: 505 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Økologisk-Supermarked favicon
Økologisk-Supermarked
Arctic Cod Liver Oil, appelsinsmag 473 ml
542 kr
+ fri fragt
Total: 542 kr
På lager
Leveringstid: Afsendes inden for 1-3 hverdage
Køb nu
Duft og Natur favicon
Duft og Natur
Arctic Cod Liver Oil, appelsinsmag 473 ml.
560 kr
+ fri fragt
Total: 560 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Helsegrossisten.dk favicon
Helsegrossisten.dk
Arctic Cod Liver Oil m. appelsin • 473 ml.
560 kr
+ 34 kr fragt
Total: 594 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Nordic Naturals
Kategori: Vitaminer og tilskud