Nordic Naturals Arctic Cod Liver Oil

Bedste pris
Stabil pris
250kr
360 krSPAR 31%
hos Organic Beauty Supply
På lagerLaveste

Nordic Naturals Arctic Cod Liver Oil med appelsinsmag er et premium kosttilskud fremstillet af arktisk torsk, fanget langs Norges kyster. Denne levertran er rig på omega-3-fedtsyrerne EPA og DHA, som bidrager til hjerte- og hjernefunktion. En skånsom proces sikrer høj renhed og friskhed i hver flaske.

Nordic Naturals Arctic Cod Liver Oil koster lige nu 250 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 250 kr (22. marts 2026) og 250 kr (22. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 250 kr hos Organic Beauty Supply.

Sammenlign priser

Bedste pris
Organic Beauty Supply favicon
Organic Beauty Supply
RESTPARTI NORDIC NATURALS® ARCTIC COD LIVER OIL 237ml
250 kr
+ 39 kr fragt
Total: 289 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Nordic Naturals Torskelevertran m.appelsin Cod liver oil
287 kr
+ fri fragt
Total: 287 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
Nordic Naturals Arctic Cod Liver Oil, appelsinsmag, 237ml.
320 kr
+ 35 kr fragt
Total: 354 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Økologisk-Supermarked favicon
Økologisk-Supermarked
Arctic Cod Liver Oil, appelsinsmag 237 ml
343 kr
+ 59 kr fragt
Total: 402 kr
På lager
Leveringstid: Afsendes inden for 1-3 hverdage
Køb nu
Helsegrossisten.dk favicon
Helsegrossisten.dk
Arctic Cod Liver Oil m. appelsin • 237 ml.
360 kr
+ 34 kr fragt
Total: 394 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Duft og Natur favicon
Duft og Natur
Arctic Cod Liver Oil, appelsinsmag 237 ml.
360 kr
+ 39 kr fragt
Total: 399 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Nordic Naturals
Kategori: Vitaminer og tilskud