NORDBO Mage 120 kapsler

4.7 (81 anmeldelser)
NORDBO Mage 120 kapsler
Bedste pris
Stabil pris
304kr
390 krSPAR 22%
hos Økologisk-Supermarked
På lagerLaveste

NORDBO Mage er et vegansk kosttilskud designet til at understøtte en normal tarmfunktion. Med regelmæssig indtagelse om aftenen kan du opleve et mere stabilt dagligt toiletbesøg. Perfekt til dem, der ønsker at opretholde en sund fordøjelsesrytme.

NORDBO Mage 120 kapsler koster lige nu 304 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 304 kr (22. marts 2026) og 304 kr (22. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 304 kr hos Økologisk-Supermarked.

Sammenlign priser

Bedste pris
Økologisk-Supermarked favicon
Økologisk-Supermarked
Mave/Mage 120 kapsler NORDBO
304 kr
+ 59 kr fragt
Total: 363 kr
På lager
Leveringstid: Afsendes inden for 1-3 hverdage
Køb nu
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
Nordbo Mage/Mave, 120kap.
312 kr
+ 35 kr fragt
Total: 346 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Helsegrossisten.dk favicon
Helsegrossisten.dk
Nordbo Mage/Mave 120 kap.
342 kr
+ fri fragt
Total: 342 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
NORDBO Mage Vegansk (120 kap)
350 kr
+ fri fragt
Total: 350 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Duft og Natur favicon
Duft og Natur
Mage/Mave 120 kapsler
390 kr
+ 39 kr fragt
Total: 429 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Nordbo
Kategori: Vitaminer og tilskud
aldersgruppe: Voksne
form: Kapsel
funktioner: Vegansk
type: Tilskud