NORDBO LactiKvinde

5.0 (3 anmeldelser)
NORDBO LactiKvinde
Bedste pris
Stabil pris
429kr
550 krSPAR 22%
hos Økologisk-Supermarked
På lagerLaveste

NORDBO LactiKvinde er specielt formuleret til kvinder med 50 mia. levende mælkesyrebakterier fordelt på 11 stammer. Produktet er vegansk certificeret og fri for mælk, soja, gluten og laktose, hvilket gør det ideelt til daglig støtte af din fordøjelse og immunsystem.

NORDBO LactiKvinde koster lige nu 429 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 429 kr (22. marts 2026) og 429 kr (22. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 429 kr hos Økologisk-Supermarked.

Sammenlign priser

Bedste pris
Økologisk-Supermarked favicon
Økologisk-Supermarked
LactiKvinde 50 mia. 60 kapsler NORDBO
429 kr
+ 59 kr fragt
Total: 488 kr
På lager
Leveringstid: Afsendes inden for 1-3 hverdage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Nordbo LactiKvinde (60 kaps)
440 kr
+ fri fragt
Total: 440 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
Nordbo LactiKvinde 50 mia, 60kap.
440 kr
+ 35 kr fragt
Total: 474 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Helsegrossisten.dk favicon
Helsegrossisten.dk
LactiKvinde 50 mia. • 60 kap.
485 kr
+ fri fragt
Total: 485 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Duft og Natur favicon
Duft og Natur
NORDBO LactiKvinde 50 mia. 60 kapsler
550 kr
+ fri fragt
Total: 550 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Nordbo
Kategori: God Pris
aldersgruppe: Voksne
fordele: Urinary Support
form: Kapsel
funktioner: Vegansk