Nordbo Heart Function Magnesium

Nordbo Heart Function Magnesium er designet til at støtte hjertets normale funktion med en kombination af thiamin, magnesiumtaurat og CareFlow. Perfekt til dem, der søger et supplement til hjertesundhed. Denne veganske formel sikrer optimal optagelse og effektivitet.

Nordbo Heart Function Magnesium koster lige nu 190 kr. En stigning på 0,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 189 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 189 kr (24. marts 2026) og 190 kr (02. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 190 kr hos Ren-velvaereshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
Nordbo Heart Function Magnesium, 90kap
190 kr
+ 35 kr fragt
Total: 224 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Nordbo Vegan Heart Function Magnesium
191 kr
+ fri fragt
Total: 191 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Helsegrossisten.dk favicon
Helsegrossisten.dk
Nordbo Heart Function Magnesium 90 kaps.
216 kr
+ 34 kr fragt
Total: 250 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Økologisk-Supermarked favicon
Økologisk-Supermarked
Heart Function Magnesium 90 kapsler
241 kr
+ 59 kr fragt
Total: 300 kr
På lager
Leveringstid: Afsendes inden for 1-3 hverdage
Køb nu
Made4men Danmark favicon
Made4men Danmark
Nordbo Vegan Heart Function Magnesium
269 kr
+ 39 kr fragt
Total: 308 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Duft og Natur favicon
Duft og Natur
Nordbo Heart Function Magnesium 90 kapsler
270 kr
+ 39 kr fragt
Total: 309 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Nordbo
Kategori: God Pris
aldersgruppe: Voksne
fordele: Hjertesundhed
form: Kapsel
funktioner: Vegansk