Noratel HaloPower Mini 120W Transformer

Bedste pris
Stabil pris
568kr
692 krSPAR 18%
hos EL-NETSALG
På lagerLaveste

Noratel HaloPower Mini er en robust jernkerne transformer, der leverer pålidelig ydeevne med en effekt op til 120W. Ideel til belysning og installationsprojekter, designet til at håndtere både 10,8 og 11,6Vac spænding sikkert.

Noratel HaloPower Mini 120W Transformer koster lige nu 568 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 568 kr (30. marts 2026) og 568 kr (30. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 568 kr hos EL-NETSALG.

Sammenlign priser

Bedste pris
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
Transformer Halopower Mini 12V 120VA 1 udgang
568 kr
+ 49 kr fragt
Total: 617 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Noratel HaloPower Mini Belysningstransformer, 10,8 eller 11,6Vac / 120W
631 kr
+ 39 kr fragt
Total: 670 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Noratel/Lübcke jernkerne transformer
649 kr
+ 39 kr fragt
Total: 688 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HaloPower Transformer 120/1-KT mini 120VA
692 kr
+ 39 kr fragt
Total: 731 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Noratel
Kategori: Strøm omformere