Noli Sofabord

Bedste pris
Stabil pris
1.799kr
2.499 krSPAR 28%
hos Bolig & Haven
På lagerFri fragtLaveste

Noli Sofabord fra HouseNordic er et rundt sofabord med en keramisk bordplade og askefiner i farverne hvid og mørkebrun. Bordet har en diameter på 60 cm og kombinerer moderne design med materialer, der giver et elegant udtryk til stuen. Velegnet til mindre opholdsrum, hvor både funktionalitet og æstetik er i fokus.

Noli Sofabord koster lige nu 1.799 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 61 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.799 kr (09. maj 2026) og 1.799 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.799 kr hos Bolig & Haven.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
Noli sofabord, keramisk bordplade/askefiner, hvid/mørkebrun, Ø60cm
1.799 kr
+ fri fragt
Total: 1.799 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
ebuy24 DK favicon
ebuy24 DK
Frida sofabord Ø60cm keramisk bordplade hvid, mørkebrun
1.839 kr
Total: 1.839 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Noli Sofabord - Sofabord, Keramisk Bordplade/Askefiner, Hvid/Mørkebrun Ø60X42 Cm
2.212 kr
+ fri fragt
Total: 2.212 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu
Bovari DK favicon
Bovari DK
Sofabord med keramisk bordplade & askefiner Hvid/Mørkebrun Ø60×H42 cm
2.499 kr
Total: 2.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HouseNordic